Edukacja seksualna i opinie sądowe

seksuolog opinie sądowe

Edukacja seksualna

Prowadzę zajęcia i cykle szkoleń z zakresu edukacji seksualnej, adresowane do dzieci, młodzieży, wychowawców, opiekunów, rodziców i specjalistów. Ich tematykę oraz program dostosowuję indywidualnie do potrzeb zamawiającego.

Wykładam również psychologię w Studium Terapii Rodzin i Studium Psychologii Sądowej we Wrocławiu. Doświadczenie to chętnie wykorzystuję przy organizacji odczytów i prelekcji tematycznych na zaproszenie szkół, uczelni oraz innych organizacji i instytucji.

Wiedzą zawodową dzielę się też, służąc wsparciem eksperckim redaktorom programów telewizyjnych i radiowych oraz autorom artykułów prasowych. Do tej pory występowałam w roli konsultanta m.in. dla TVN, TVP, TV4, „Gazety Wyborczej” i „Twojego Stylu”.

Seksuolog – opinie sądowe

Jestem także biegłym sądowym w zakresie seksuologii. Od kilku lat prowadzę diagnozy i wydaję opinie psychologiczno-seksuologiczne na zlecenie sądów, prokuratur i innych instytucji (nie przygotowuję opinii na zlecenie osób prywatnych). Ustalam między innymi wiarygodność zeznań dzieci – ofiar przestępstw seksualnych, badam systemy rodzinne pod kątem występowania w nich cech rodzin kazirodczych oraz diagnozuję osobowość i zaburzenia preferencji seksualnych u osób podejrzanych o pedofilię, molestowanie czy dokonanie gwałtu.

Zapraszam do kontaktu instytucje (szkoły, uczelnie, sądy, media) zainteresowane współpracą w ww. zakresie. Usługi wyceniane indywidualnie.